طراحی سایت
مرکز بهداشت و درمان دانشجویان
اخبار
جلسه طرح صیانت از حقوق شهروندی در معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه برگزار شد
جلسه طرح صیانت از حقوق شهروندی در معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه برگزار شد (1396/09/22)
جلسه طرح صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع با حضور دبیر کمیته صیانت از حقوق شهروندی، نمایندگان مدیریت ها و مسئولان معاونت دانشجویی برگزار شد.

روابط عمومی معاونت دانشجویی: جلسه کمیته طرح صیانت از حقوق شهروندی با حضور دکتر سیدرضا هاشمی رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشجویان و دبیر کمیته، دکتر احمدرضا صادقی مشاور اجرایی معاونت دانشجویی و نمایندگانی از تمامی مدیریت های این معاونت روز دوشنبه 13 آذر ماه 96 از ساعت 11 تا 13 در سالن شورای معاونت دانشجویی برگزار شد.
بر اساس گزارش فوق، در این جلسه مباحثی مربوط به تکریم ارباب رجوع و افزایش رضایتمندی مراجعان به ادارات و مدیریت های مختلف معاونت دانشجویی مطرح و حاضران به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.
گفتنی است، در جلسه طرح صیانت از حقوق شهروندی نکاتی همچون ایجاد و تجهیز سالن های انتظار ارباب رجوع در واحد ها، توزیع برگه های نظرسنجی در خصوص میزان رضایتمندی مراجعان، بررسی وضعیت بهداشت محیط ساختمانهای دانشجویی و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که مواردی تصویب و اجرایی خواهد شد.
توضیح اینکه، قرار شد جلسه بعدی طرح صیانت از حقوق شهروندی با حضور همه اعضای آن روز دوشنبه 27 آذر ماه جاری در سالن شورای معاونت دانشجویی برگزار شود.The comment feature is locked by administrator.
Sort by: