طراحی سایت
به سایت مدیریت امور خوابگاههای دانشگاه علوم پزشکی تهران خوش آمدید *** خوابگاه، ایرانی کوچک
اطلاعیه ها

پنجمین جلسه شورای اسکان دانشجویان متاهل در سال 96 برگزار شد

جلسه شورای سیاست گذاری خوابگاه متاهلین با حضور دکتر غفارزاده مدیر امور خوابگاه ها و کارشناسان این ...

با حضور مدیر امور خوابگاه ها؛ جلسه سرپرستان و مسئولین خوابگاه های دخترانه دانشجویی برگزار شد

جلسه سرپرستان خوابگاه‌هاي دختران با حضور دكتر غفارزاده مدير امور خوابگاه‌ها و مسئول اسکان خواهران د...

با حضور مدیر امور خوابگاه ها، جلسه سرپرستان و مسئولین شیفت شب خوابگاه های پسرانه دانشجویی برگزار شد

جلسه سرپرستان و مسئولین شیفت شب خوابگاه‌هاي پسرانه با حضور دكتر غفارزاده مدير امور خوابگاه‌ها، معاو...
نمایش خبر
با حضور مدیر امور خوابگاه ها؛ جلسه سرپرستان و مسئولین خوابگاه های دخترانه دانشجویی برگزار شد
با حضور مدیر امور خوابگاه ها؛ جلسه سرپرستان و مسئولین خوابگاه های دخترانه دانشجویی برگزار شد (1396/09/14)
جلسه سرپرستان خوابگاه‌هاي دختران با حضور دكتر غفارزاده مدير امور خوابگاه‌ها و مسئول اسکان خواهران در کوی دانشگاه برگزار شد.

روابط عمومي معاونت دانشجويي: جلسه سرپرستان خوابگاه‌هاي دختران با حضور دكتر غفارزاده مدير امور خوابگاه‌ها و مسئول اسکان خواهران در روز دوشنبه 13 آذرماه 96 از ساعت 9 تا 11 در کوی دانشگاه برگزار شد.
بر اساس این گزارش، ابتدا دكتر غفارزاده ضمن تشكر از حضور و زحمات سرپرستان خوابگاه‌ها عنوان كرد كه از مشكلات عمده اين مديريت كمبود بودجه است و از سرپرستان خواست با صرفه‌جويي در مصرف لوازم و مديريت در صرفه‌جويي حامل های انرژي را سرلوحه كار خود قرار دهند.
وي برگزاري جلسات با سرپرستان را مفيد دانست و گفت: در اين جلسات مي‌بايست مطالب و موضوعات دسته بندي‌ شده را مورد بررسي قرار داد و در جهت ارائه خدمات مطلوب تر رفاهي به دانشجويان خوابگاهي اقدامات عملي برداریم، همچنین دکتر غفارزاده از سرپرستان خوابگاه ها خواست هرگونه انتقاد و پیشنهاد در راستای خدمت رسانی بهتر به ساکنین خوابگاه ها را با ایشان عنوان کنند.
در ادامه سرپرستان خوابگاه‌ها نيز مشكلات و كمبودهاي خوابگاه هاي خود را عنوان كردند و مدیر نسبت به حل مشكلات عنوان‌ شده راهكار مناسب ارائه کرد.
توضیح اینکه، جلسات مسئولین با سرپرستان خوابگاه های پسران و دختران به منظور پرورش نقاط قوت و شناسایی نقاط ضعف خوابگاههای دانشجویی برگزار و پس از جمع بندی نقطه نظرات سرپرستان موضوعات در جلسات شورای اسکان معاونت دانشجویی که با حضور دکتر حلب چی معاون دانشجویی برگزار می شود، مطرح خواهد شد.Sort by: