طراحی سایت
به سایت مدیریت امور خوابگاههای دانشگاه علوم پزشکی تهران خوش آمدید *** خوابگاه، ایرانی کوچک
اطلاعیه ها

نشست صمیمی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با کارکنان مدیریت امور خوابگاه ها

دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه به همراه دکتر صادقی مشاور اجرایی معاونت در کوی دانشگاه با کارکنا...

برگزاری جلسه بررسی وضعیت فعالیتهای عمرانی، تاسیساتی، خدماتی و سایر نیازمندیهای خوابگاه های دانشجویی

جلسه هماهنگی و بررسی وضعیت فعالیت های عمرانی، تاسیساتی، خدماتی و سایر نیازمندیهای خوابگاه های دانش...

مراسم بازنشستگي یکی از کارکنان انتظامات امور خوابگاهها در مجتمع كوي دانشگاه برگزار شد

مراسم بازنشستگي یک نفر از کارکنان خدوم و زحمتكش انتظامات مجتمع كوی علوم پزشكي تهران در روز شنبه 26...
نمایش خبر
با حضور مدیر امور خوابگاه ها؛ جلسه سرپرستان و مسئولین خوابگاه های دخترانه دانشجویی برگزار شد
با حضور مدیر امور خوابگاه ها؛ جلسه سرپرستان و مسئولین خوابگاه های دخترانه دانشجویی برگزار شد (1396/09/14)
جلسه سرپرستان خوابگاه‌هاي دختران با حضور دكتر غفارزاده مدير امور خوابگاه‌ها و مسئول اسکان خواهران در کوی دانشگاه برگزار شد.

روابط عمومي معاونت دانشجويي: جلسه سرپرستان خوابگاه‌هاي دختران با حضور دكتر غفارزاده مدير امور خوابگاه‌ها و مسئول اسکان خواهران در روز دوشنبه 13 آذرماه 96 از ساعت 9 تا 11 در کوی دانشگاه برگزار شد.
بر اساس این گزارش، ابتدا دكتر غفارزاده ضمن تشكر از حضور و زحمات سرپرستان خوابگاه‌ها عنوان كرد كه از مشكلات عمده اين مديريت كمبود بودجه است و از سرپرستان خواست با صرفه‌جويي در مصرف لوازم و مديريت در صرفه‌جويي حامل های انرژي را سرلوحه كار خود قرار دهند.
وي برگزاري جلسات با سرپرستان را مفيد دانست و گفت: در اين جلسات مي‌بايست مطالب و موضوعات دسته بندي‌ شده را مورد بررسي قرار داد و در جهت ارائه خدمات مطلوب تر رفاهي به دانشجويان خوابگاهي اقدامات عملي برداریم، همچنین دکتر غفارزاده از سرپرستان خوابگاه ها خواست هرگونه انتقاد و پیشنهاد در راستای خدمت رسانی بهتر به ساکنین خوابگاه ها را با ایشان عنوان کنند.
در ادامه سرپرستان خوابگاه‌ها نيز مشكلات و كمبودهاي خوابگاه هاي خود را عنوان كردند و مدیر نسبت به حل مشكلات عنوان‌ شده راهكار مناسب ارائه کرد.
توضیح اینکه، جلسات مسئولین با سرپرستان خوابگاه های پسران و دختران به منظور پرورش نقاط قوت و شناسایی نقاط ضعف خوابگاههای دانشجویی برگزار و پس از جمع بندی نقطه نظرات سرپرستان موضوعات در جلسات شورای اسکان معاونت دانشجویی که با حضور دکتر حلب چی معاون دانشجویی برگزار می شود، مطرح خواهد شد.Sort by: