طراحی سایت
به سایت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه خوش آمدید. *** حضرت امام حسن عسکری(ع) فرمودند: « دو خصلت است كه بهتر و بالاتر از آنها چيزي نيست:ايمان به خدا و سود رساندن به برادران. »
اطلاعیه ها

تغییر زمان ثبت نام در جشنواره نشریات دانشجویی تیتر 11

زمان ثبت نام در یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویان وزارتخانه های علوم و بهداشت با عنوان تیتر 1...

مهلت ثبت نام در جشنواره سراسری دانشجوی نمونه کشوری تمدید شد

فرآیند ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری که از دهم مهر آغاز شده بود، به علت استقبال ...

فراخوان یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی

یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویان وزارتخانه های علوم و بهداشت با عنوان تیتر 11 و با شعار عینی...
فراخوان انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در شورای مرکزی ناظر بر نشریات و انتخابات خانه نشریات دانشجویی (1397/04/19)
مدیریت فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در شورای مرکزی ناظر بر نشریات و نیز خانه نشریات دانشجویی را همزمان در هفته دوم مرداد ماه سال جاری برگزار می کند.

روابط عمومی معاونت دانشجویی: مدیریت امور هنری و فوق برنامه به اطلاع تمامی مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران می رساند، برنامه های انتخاباتی و کارگاه های آموزشی هفته دوم مرداد ماه 97 در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد.
واجدان شرایط جهت شرکت و ثبت نام در دو برنامه انتخاباتی و کارگاه های آموزشی می توانند به سایت
www.khanehnashriat.ir مراجعه و زمان ثبت نام متقاضیان (شرکت کنندگان و کاندیداهای انتخاب شورای مرکزی ناظر و خانه نشریات) از تاریخ 17 تا 24 تیرماه جاری تعیین شده است.
علاقمندان برای آگاهی بیشتر می توانند به خیابان انقلاب، خیابان قدس، طبقه ششم ساختمان معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه، مدیریت امور هنری و فوق برنامه مراجعه و یا فراخوان انتخابات و اصلاحیه نمایندگان مدیران مسئول در شورای مرکزی و خانه نشریات را مشاهده کنند.
توضیح اینکه، برای اطلاع از زمانبندی کارگاه های آموزشی و انتخابات مذکور، اینجا کلیک کنید.The comment feature is locked by administrator.
Sort by: