طراحی سایت
به سایت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه خوش آمدید. *** حضرت امام علی (ع) فرمودند: « هر روز که در آن نافرمانی خدا نشود آن روز عید است. »
اطلاعیه ها

تمدید مهلت ثبت نام در پنجمین جشنواره دانشجویی ابن سینا

مهلت ثبت نام و ارسال مدارک در پنجمین جشنواره دانشجویی ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران تا دهم بهمن ...

دکتر حلب چی روز پرستار را به جامعه پرستاری تبریک گفت

به مناسبت فرا رسیدن فرخنده میلاد بانوی صبر و استقامت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، دکتر حلب چی ...

فراخوان ثبت نام در دهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دهمین جشنواره فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور موسوم به سیمرغ ویژه دانشجویان، کارکنان، اسا...
فراخوان انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در شورای مرکزی ناظر بر نشریات و انتخابات خانه نشریات دانشجویی (1397/04/19)
مدیریت فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در شورای مرکزی ناظر بر نشریات و نیز خانه نشریات دانشجویی را همزمان در هفته دوم مرداد ماه سال جاری برگزار می کند.

روابط عمومی معاونت دانشجویی: مدیریت امور هنری و فوق برنامه به اطلاع تمامی مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران می رساند، برنامه های انتخاباتی و کارگاه های آموزشی هفته دوم مرداد ماه 97 در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد.
واجدان شرایط جهت شرکت و ثبت نام در دو برنامه انتخاباتی و کارگاه های آموزشی می توانند به سایت
www.khanehnashriat.ir مراجعه و زمان ثبت نام متقاضیان (شرکت کنندگان و کاندیداهای انتخاب شورای مرکزی ناظر و خانه نشریات) از تاریخ 17 تا 24 تیرماه جاری تعیین شده است.
علاقمندان برای آگاهی بیشتر می توانند به خیابان انقلاب، خیابان قدس، طبقه ششم ساختمان معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه، مدیریت امور هنری و فوق برنامه مراجعه و یا فراخوان انتخابات و اصلاحیه نمایندگان مدیران مسئول در شورای مرکزی و خانه نشریات را مشاهده کنند.
توضیح اینکه، برای اطلاع از زمانبندی کارگاه های آموزشی و انتخابات مذکور، اینجا کلیک کنید.The comment feature is locked by administrator.
Sort by: