طراحی سایت
به سایت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه خوش آمدید. *** حضرت امام حسن عسکری(ع) فرمودند: « دو خصلت است كه بهتر و بالاتر از آنها چيزي نيست:ايمان به خدا و سود رساندن به برادران. »
اطلاعیه ها

تغییر زمان ثبت نام در جشنواره نشریات دانشجویی تیتر 11

زمان ثبت نام در یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویان وزارتخانه های علوم و بهداشت با عنوان تیتر 1...

مهلت ثبت نام در جشنواره سراسری دانشجوی نمونه کشوری تمدید شد

فرآیند ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری که از دهم مهر آغاز شده بود، به علت استقبال ...

فراخوان یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی

یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویان وزارتخانه های علوم و بهداشت با عنوان تیتر 11 و با شعار عینی...
جلسه آموزش بهداشت کارکنان خدمات مدیریت امور خوابگاه ها برگزار شد (1397/04/11)
مرکز بهداشت و درمان دانشجویان معاونت دانشجویی، اولین جلسه آموزشی بهداشت را برای کارکنان خدمات مدیریت امور خوابگاه ها برگزار کرد.

روابط عمومی معاونت دانشجویی: جلسات آموزشی بهداشت ویژه کارکنان خدمات امور خوابگاه ها روزهای یکشنبه و دوشنبه هر هفته از 10 تیرماه 97 در آمفی تئاتر فرهنگ کوی علوم پزشکی تهران آغاز و تا پایان ماه ادامه خواهد داشت.
جلسات آموزشی مذکور با عناوین و موضوعات مختلف بهداشتی بمنظور تکمیل ساعات آموزش بهداشت، ارتقاء نگرش و رفتار بهداشتی کارکنان خدمات در خصوص امور شغلی و انجام وظایف محوله به نحو مطلوب برگزار می شود.
تدریس برنامه های آموزشی توسط شهسواری و محمدزاده از کارشناسان مرکز بهداشت و درمان دانشجویان انجام و در اولین جلسه با محوریت بر موضوع بهداشت فردی (پوست، مو، دهان و دندان، پا و دست) و همچنین دستورالعمل شستشوی دست ها طبق تراکت آموزشی به شکل عملی بود که در پایان جلسه هم تراکت های آموزشی بین کارکنان خدمات توزیع شد.The comment feature is locked by administrator.
Sort by: