طراحی سایت
به سایت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه خوش آمدید. *** حضرت امام علی (ع) فرمودند: « هر روز که در آن نافرمانی خدا نشود آن روز عید است. »
اطلاعیه ها

تمدید مهلت ثبت نام در پنجمین جشنواره دانشجویی ابن سینا

مهلت ثبت نام و ارسال مدارک در پنجمین جشنواره دانشجویی ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران تا دهم بهمن ...

دکتر حلب چی روز پرستار را به جامعه پرستاری تبریک گفت

به مناسبت فرا رسیدن فرخنده میلاد بانوی صبر و استقامت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، دکتر حلب چی ...

فراخوان ثبت نام در دهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دهمین جشنواره فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور موسوم به سیمرغ ویژه دانشجویان، کارکنان، اسا...
جلسه آموزش بهداشت کارکنان خدمات مدیریت امور خوابگاه ها برگزار شد (1397/04/11)
مرکز بهداشت و درمان دانشجویان معاونت دانشجویی، اولین جلسه آموزشی بهداشت را برای کارکنان خدمات مدیریت امور خوابگاه ها برگزار کرد.

روابط عمومی معاونت دانشجویی: جلسات آموزشی بهداشت ویژه کارکنان خدمات امور خوابگاه ها روزهای یکشنبه و دوشنبه هر هفته از 10 تیرماه 97 در آمفی تئاتر فرهنگ کوی علوم پزشکی تهران آغاز و تا پایان ماه ادامه خواهد داشت.
جلسات آموزشی مذکور با عناوین و موضوعات مختلف بهداشتی بمنظور تکمیل ساعات آموزش بهداشت، ارتقاء نگرش و رفتار بهداشتی کارکنان خدمات در خصوص امور شغلی و انجام وظایف محوله به نحو مطلوب برگزار می شود.
تدریس برنامه های آموزشی توسط شهسواری و محمدزاده از کارشناسان مرکز بهداشت و درمان دانشجویان انجام و در اولین جلسه با محوریت بر موضوع بهداشت فردی (پوست، مو، دهان و دندان، پا و دست) و همچنین دستورالعمل شستشوی دست ها طبق تراکت آموزشی به شکل عملی بود که در پایان جلسه هم تراکت های آموزشی بین کارکنان خدمات توزیع شد.The comment feature is locked by administrator.
Sort by: