طراحی سایت
به سایت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه خوش آمدید. *** حضرت امام رضا(ع) فرمودند: « ايمان‌ چهار ركن‌ است‌ : توكل‌ بر خدا ، رضا به‌ قضاى‌ خدا ، تسليم‌ به‌ امرخدا ، واگذاشتن‌ كار به‌ خدا »
اطلاعیه ها

آگاهي جهت امنيت در شبکه اينترنت خوابگاهي و سوءاستفاده هاي احتمالي از حساب کاربري دانشجويان

واحد فن آوري اطلاعات معاونت دانشجويي به منظور اطلاع دانشجويان و هشدار لازم بابت امنيت و استفاده از ش...

تمدید مهلت ثبت نام دانشجویان خوابگاهی در سامانه اسکان مدیریت امور خوابگاه ها برای سكونت در تابستان 1397

مهلت ثبت نام دانشجویان خوابگاهی برای سكونت در تابستان 1397 تا چهارم تیر ماه 97 در سامانه اسکان مدیری...

برنامه غذايي صبحانه دانشجويي در تیر ماه اعلام شد

برنامه صبحانه دانشجویی از 2 تیر ماه تا29 تیر ماه 97 از سوی اداره تغذیه دانشجویان اعلام شد.
بازدید مدیر امور هنری و فوق برنامه دانشگاه از انجمن احیا ارزش ها (1397/04/06)
دکتر مهدی نوروزی مدیر امور هنری و فوق برنامه با هدف ایجاد ارتباط و همکاری میان انجمن احیا ارزش ها و دانشگاه علوم پزشکی تهران، از این مجموعه بازدید کرد.

روابط عمومی معاونت دانشجویی: همزمان با این بازدید که روز دوشنبه 4 تیرماه 97 در محل این انجمن انجام شد، جلسه ای با حضور دکتر نوروزی مدیر امور هنری و فوق برنامه دانشگاه، یگانه مدیر عامل انجمن توان یاب، روحی صفت مدیر عامل انجمن احیا و صالحی مدیر روابط عمومی انجمن مذکور مبنی بر همکاری گروه احیا و دانشگاه علوم پزشکی تهران تشکیل و دو طرف خواستار همکاری متقابل در زمینه آموزش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از جمله بیماری ایدز شدند.
دانشگاه علوم پزشکی تهران با دارا بودن پتانسیل های دانشجویی و نیروهای فعال و همچنین انجمن احیا با داشتن امکانات و مشاوران با تجربه در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی، نقطه قوت هر کدام از موسسات است.
در انتها مقرر شد میان دو مرکز تفاهم نامه ای منظور شود تا بتواند همکاری دوجانبه ای را طی زمان مشخص برقرار کند.
توضیح اینکه، گروه احیاء ارزش ها نهادی غیردولتی، غیرانتفاعی و عام المنفعه است که در سال 1378 بمنظور دستیابی به روش های نوین پیشگیری و مداخله به هنگام، در بحران ها و مهار آسیب های اجتماعی، آگاهی رسانی به اقشار مختلف خصوصاً خانواده، حساس سازی جامعه و جلب مشارکت مسئولان جهت برجسته نمودن نقش ارکان مختلف اجتماعی در هنجارسازی و بهبود روش های اتخاذ شده با احترام به کرامت انسانی در حیطه خصوصی افراد در سطح محلی و ملی تأسیس شده است
.The comment feature is locked by administrator.
Sort by: