طراحی سایت
به سایت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه خوش آمدید. *** امام علی(ع) فرمودند: « علم خویش را به جهل و یقین خود را به شک مبدل نکنید، آنگاه که به علم رسیدید عمل کنید و آنگاه که به یقین دست یافتید ،اقدام نمایید. »
اطلاعیه ها

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می کند؛ مسابقه عکاسی با موضوع زندگی دانشجویی و شب امتحان

گروه فرهنگی هنری قاب، وابسته به معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران در نظر دارد در...

مرکز پژوهش های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران لیست کارگاه های زمستان 1396 خود را منتشر کرد

مرکز پژوهش های علمی دانشجویان طی اطلاعیه ای عنوان و زمان برگزاری مجموعه کارگاه های فصل زمستان خود ر...

انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده پزشکی برگزار می کند؛ حلقه کتابخوانی دینی

انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده پزشکی قصد دارد حلقه کتابخوانی دینی با محوریت کتاب حدیث حاضر و غایب ...
اجرای طرح سنجش سلامت جسمی و روانی ویژه دانشجویان جدیدالورود (1396/07/24)
طرح سنجش سلامت دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 97 - 96 از روز شنبه 29 مهر ماه در خانه فرهنگ امام خمینی (ره) کوی علوم پزشکی تهران اجرا می شود.

روابط عمومی معاونت دانشجویی: مرکز بهداشت و درمان دانشجویان طرح سنجش سلامت دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 97 - 96 را از روز شنبه 29 مهر ماه در خانه فرهنگ امام خمینی (ره) کوی علوم پزشکی تهران اجرا و اعلام کرد شرکت در این طرح برای کلیه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تهران الزامی است.
بر اساس این گزارش، دانشجويان در روز تعيين شده با برگه نوبت و کارت دانشجویی خود به خانه فرهنگ مراجعه و این طرح همه روزه بجز روزهاي پنج شنبه و تعطيل برگزار خواهد شد و دانشجویان تا بیستم آبان ماه فرصت دارند از طریق
سامانه پرساد ثبت نام و نوبت دریافت کنند.
گفتنی است، این طرح به منظور بررسی وضعیت سلامت و شناسایی نیازهای درمانی دانشجویان جدیدالورود، طبق سال های گذشته انجام و دانشجویان تحت معاینه های پزشکی، دندانپزشکی، کنترل علائم حیاتی، تعیین حدت بینایی، سنجش قد و وزن، آزمایشات خون و ادرار، واکسیناسیون، مشاوره سلامت روان و ... قرار می گیرند.
توضیح اینکه، طرح سنجش سلامت دانشجویان ورودی جدید تا سه شنبه 30 آبان 96 ادامه خواهد داشت و نتایج معاینه به صورت محرمانه به اطلاع آن ها خواهد رسید.The comment feature is locked by administrator.
Sort by: