X


              کارمندی            

 

جدول زمان بندی تمرینات تیمهای ورزشی  کارکنان و اعضای  هیات علمی آقایان  دانشگاه

(بهار 97)

 

                رشته ورزشی

ایام هفته

شنا

فوتسال

دارت

والیبال

بسکتبال

تنیس روی میز

شطرنج

شنبه

 

سالن چمران

17/30- 16

 

سالن چمران

19- 17/30

 

سالن دلخواه

  17/30- 16

 

یکشنبه

استخر توکلی

23/30- 22

 

سالن یاریقلی

17/30 - 16

 

 

 

 

دوشنبه

استخر توکلی

18/15- 17

 

 

 

سالن چمران

19- 17/30

 

 

سه شنبه

استخر توکلی

23/30- 22

 

 

 

 

 

سالن یاریقلی

18- 16

چهارشنبه

 

سالن چمران

19- 17/30

 

سالن چمران

 17/30 - 16

 

سالن دلخواه

17/30 - 16

 

پنجشنبه

 

 

 

 

 

 

 

جمعه

استخر توکلی

 7/45 - 6/30

 

 

 

 

 

 

 

 

****************

جدول زمان بندی تمرینات تیمهای ورزشی کارکنان و اعضای هیات علمی بانوان دانشگاه

(سال 1398)

نوع کلاس

روز کلاس

ساعت کلاس

مکان برگزاری

والیبال

یکشنبه، سه شنبه

17:30-19

مجموعه ورزشی شهید چمران

آمادگی جسمانی

یکشنبه، سه شنبه

17:30-19

والیبال آموزشی

یکشنبه

16-17:30

تنیس روی میز

دوشنبه

14:30-16

سالن ورزشی شهید دلخواه

شطرنج

سه شنبه

15:30-17

سالن ورزشی شهید یاریقلی

دارت

یکشنبه

16-17:30

شنا

یکشنبه و پنجشنبه

6:30-7:45

مجموعه استخر و سونای شهید توکلی

 

 

  علاقمندان جهت حضور در تمرینات با اداره مسابقات و تیم های ورزشی هماهنگ فرمایند.

 

 ****************

 

              دانشجویی            

 

جدول زمان بندی تمرینات تیمهای ورزشی دانشجویان پسر  دانشگاه ) بهار 97)

 

 

 

 

 

 

جدول زمان بندی تمرینات تیمهای ورزشی همگانی دانشجویان دختر  دانشگاه ) پاییز 98)

 

نوع کلاس

روز کلاس

ساعت کلاس

مکان برگزاری

دارت

یکشنبه

17:30-16

سالن ورزشی شهید یاریقلی

فوتبال رو میزی

چهارشنبه

18:30-17

مجموعه ورزشی شهید فتحی

دازبال

شنبه

21:30-20:30

فریزبی

پنجشنبه

10:30-8

مجموعه ورزشی شهید چمران

 

 

  

جدول زمان بندی تمرینات تیمهای ورزشی قهرمانی دانشجویان دختر  دانشگاه ) پاییز 98)

 

نوع کلاس

روز کلاس

ساعت کلاس

مکان برگزاری

فوتسال

شنبه

20:30-19

مجموعه ورزشی شهید فتحی

دوشنبه

19-17:30

والیبال

دوشنبه و چهارشنبه

20:30-19

بسکتبال

شنبه و چهارشنبه

19-17:30

بدمینتون

دوشنبه و چهارشنبه

17:30-16

تنیس روی میز

دوشنبه و چهارشنبه

17:30-16

کاراته

شنبه و دوشنبه

18-16:30

شطرنج

یکشنبه

14-12:30

سالن ورزشی شهید یاریقلی

شنا

یکشنبه و سه شنبه

18:15-17:00

مجموعه استخر  و سونای شهید توکلی

دو و میدانی

پنجشنبه

12:30-11

مجموعه ورزشی شهید چمران

تیراندازی

شنبه و سه شنبه

19-17:30

سالن ورزشی کبکانیان

 

مدیریت تربیت بدنی