X

اخبار

دکتر پورغریب: ارتقاء سطح فرهنگی دانشجویان بدون بهره گیری از نبوغ و توانمندی دانشجویان مقدور نیست

دکتر پورغریب: ارتقاء سطح فرهنگی دانشجویان بدون بهره گیری از نبوغ و توانمندی دانشجویان مقدور نیست

جلسه دیدار و هم اندیشی مدیر و کارشناسان مدیریت هنری و فوق برنامه با معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی: این نشست در تاریخ 4 تیر ماه 99 از ساعت 10:30 الی 12:30 در سالن شورای معاونت دانشجویی با حضور دکتر محمدحسین پور غریب معاون دانشجویی فرهنگی و دکتر فاطمه خوشنوای فومنی مدیر امور هنری و فوق برنامه و کارشناسان این مدیریت با هدف ارتقاء سیستم عملکرد فرهنگی برگزار شد. در ابتدای جلسه دکتر خشنوا مدیر هنری و فوق برنامه گزارشی از عملکرد این مدیریت در بهار سال جاری ارائه کرد و کارشناسان نقطه نظرات خود را در مورد ادامه امور مربوط به مدیریت ارائه دادند.

در ادامه دکتر پورغریب توضیحاتی در رابطه با نگاه فرهنگی حاکم بر معاونت دانشجویی ارائه کرد و افزود ارتقاء سطح فرهنگی دانشجویان بدون بهره گیری از نبوغ و توان دانشجویان مقدور نیست و دانشجویان حلقه اصلی پیشبرد برنامه های فرهنگی هستند. وی در ادامه به ضرورت قانون مداری و نظم اشاره نمود و انجام روال قانونی  ، درست و تعریف شده برنامه ها را موثر دانست و گفت: مدیریت زمان و عملکرد بر اساس تقویم تصویب شده و اجرای برنامه های متفاوت فرهنگی و بالابردن کیفیت برنامه و مستند سازی و ارزیابی نتایج برنامه مواردی هستند که باعث افزایش اثرگذاری فرهنگی می شوند.

در پایان جلسه نیز مصوب شد در فاصله های زمانی کوتاه جلساتی نیز با دبیران کانونهای دانشجویی و فعالان عرصه نشریات با حضور مدیر و معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه برگزار شود تا از مشکلات فعالان فرهنگی که یاوران ما در پیشبرد اهداف فرهنگی هستند آگاهی یابیم.
خبرنگار: فرزاد سلطان پور

مطلب قبلی بازدید رئیس مرکز بهداشت و درمان معاونت دانشجویی از خوابگاه گلستان دمشق
مطلب بعدی آغاز بکار کارگروه پژوهشی معاونت دانشجویی فرهنگی
Print
1912 رتبه بندی این مطلب:
3.0
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته