X

اخبار

اجرای طرح سنجش سلامت روان دانشجویان پردیس بین الملل دانشگاه

اجرای طرح سنجش سلامت روان دانشجویان پردیس بین الملل دانشگاه

طرح سنجش سلامت روان دانشجویان پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران توسط مرکز مشاوره و راهنمایی معاونت دانشجویی فرهنگی، در حال اجرا است.

روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی: بمنظور ارزیابی سلامت روانی دانشجویان، معاونت دانشجویی فرهنگی هرساله طرح غربالگری سلامت روان را اجرا می کند که در حال حاضر این طرح ویژه دانشجویان پردیس بین الملل از روز شنبه 10 آبان 99 همه روزه به جز ایام تعطیل و از ساعت 9 تا 11 در حال اجرا است.
مریم درخشان نژاد روانشناس ارشد بالینی و مسئول برگزاری طرح فوق، در این خصوص گفت: سنجش سلامت روان یکی از برنامه های مرکز مشاوره برای دانشجویان در تمامی رشته ها و دانشکده ها است که از طریق ابزارهایی نظیر انجام تست و همچنین مصاحبه بالینی با روانشناس و روانپزشک انجام می شود.
وی افزود: امسال برای اولین بار سنجش سلامت روان دانشجویان پردیس بین الملل بصورت جداگانه باحضور روزانه تیمی متشکل از یک روانشناس و دو روانپزشک و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پذیرش روزانه حداکثر 10 دانشجو بصورت غیر همزمان و در محل مرکز مشاوره معاونت دانشجویی فرهنگی به نشانی: خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش کوچه فردانش، ساختمان معاونت دانشجویی فرهنگی، طبقه 6 انجام می شود.
درخشان نژاد در پایان گفت: طرح فوق برای دانشجویان خارجی به زبان انگلیسی برگزار و باکمک ابزارهای بالا، به بررسی سلامت روان دانشجویان پرداخته و ضمن ارزیابی در صورت نیاز، خدمات روانشناختی پیشگیرانه و یا اورژانسی به دانشجویان ارائه خواهد شد.
خبرنگار: مهشید آراسته

مطلب قبلی مدرسه آنلاین تربیت مدیران صنعتی در حوزه سلامت ویژه فعالان صنعتی در حوزه سلامت و دانشجویان علاقمند برگزار می شود
مطلب بعدی ششمین حلقه نقد فیلم کانون دانشجویی نگاه برگزار شد
Print
188 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته