طراحی سایت
به سایت امور دانشجویی خوش آمدید
اطلاعیه ها

برنامه غذايي صبحانه دانشجويي در مهر ماه اعلام شد

برنامه صبحانه دانشجویی از 1 مهر ماه تا 5 آبان ماه 96 از سوی اداره تغذیه دانشجویان اعلام شد.

برنامه غذايي ناهار دانشجويي در مهر ماه اعلام شد

برنامه ناهار دانشجویی از 1 مهر ماه تا 5 آبان ماه 96 از سوی اداره تغذیه دانشجویان اعلام شد.

برنامه غذايي شام دانشجويي در مهر ماه اعلام شد

برنامه شام دانشجویی از 1 مهر ماه تا 5 آبان ماه 96 از سوی اداره تغذیه دانشجویان اعلام شد.
فعالیتها


 

 1. برنامه ریزی ، هماهنگی و پیگیری جهت اختصاص محلی مناسب و امن جهت ایستگاه سرویس های دانشجویی در پردیس پور سینا ( خیابان پورسینا ) .

 ازمهرماه سال 1389 با هماهنگی و پیگیری مکرر واحد ایاب و ذهاب و حمایت های جناب آقای دکتر اصفیاء ( مدیر امور دانشجویی دانشگاه ) و مساعدت حراست دانشگاه تهران و همکار حراست دانشگاه علوم پزشکی تهران موفق به اختصاص محلی در ضلع شمالی خیابان پورسینا بعنوان پارکینگ جهت سوار نمودن دانشجویان شدیم . ضمن آنکه با صرف کلی هزینه و زمان ، در بازسازی و مرمت آن محل اقدامات زیادی صورت گرفت .

قبل از این سرویسها از کنار خیابان پورسینا انجام می شد که روزانه از ساعت 12 ظهر الی 17 حدود 25 نیمراه سرویس از آنجا انجام میگرفت . که این موضوع خطرات و حواشی نامطلوبی برای دانشگاه و دانشجویان در پی داشت که خوشبختانه با اختصاص آن محل کلی از مشکلات حل گردید . حتی در داخل پارکینگ اطاقک متروکی وجود داشت که با بازسازی ، جهت دفتری برای نظارت سرویس مورد استفاده قرار دارد .

 

2. احداث ایستگاه هایی  در مجتمع خوابگاه های کوی .

با توجه به اینکه در اوایل بهار ؛ پائیز و زمستان بارندگی های زیادی رخ می دهد ، و بنا به اتفاق در زمان های بارندگی ترافیک مضاعف در سطح شهر تهران بوجود می آید که بعضاً شاهد تاخیر در زمان حرکت سرویسها بودیم ، دانشجویان عزیز باید در زیر بارش باران و یا برف منتظر آمدن سرویس می ماندند که این امر گاه باعث اعتراض آنها نیز می شد .

 در اوآیل سال 1390  پیشنهاد احداث 3 ایستگاه در مجتمع خوابگاه های کوی توسط واحد ایاب و ذهاب به مدیریت محترم امور دانشجویی داده شده که با استقبال و تائید ایشان نیز همراه بود و با هماهنگی های لازم با مدیریت امور خوابگاهها استارت این کار خورده شد و طی 2 ماه با هزینه ای حدود 100 میلیون ریال این کار انجام شد .

 

3. تهیه و نصب تابلوی LED   روان الکترونیک  در مجتمع خوابگاه های کوی .

در همان زمان احداث ایستگاهها در کوی هماهنگی، پیگیری سفارش و تهیه یک تابلو روان LED  داده شد و بلافاصله در کوی نصب گردید که با نصب این تابلو ضمن اعلام ساعت و تاریخ بصورت همیشگی اطلاعیه ها و برنامه ها و پیام های ضروری توسط این تابلو به نظر دانشجویان محترم می رسد .

 

4. تهیه و تنظیم آئین نامه ایاب و ذهاب دانشجویی .

در اواخر سال 1390 با توجه به مشکلات و عدم برنامه مدون جهت برقراری و یا لغو سرویس ، واحد ایاب  وذهاب اقدام به تهیه و تنظیم آئین نامه اجرایی ایاب و ذهاب دانشجویی نمود ،این آئین نامه با 2 ماده و 2 تبصره به تائید مدیریت محترم امور دانشجویی ، همچنین معاونت محترم دانشجویی فرهنگی دانشگاه رسید که بر اساس این آئین نامه اجرایی نحوه  و یا شرایط برقراری و  یا لغو سرویس درج شده و طبق آن عمل خواهد شد .

ضمناً پیرو تهیه و تنظیم این آئین نامه " نحوه کنترل ونظارت  بر کمییت و کیفیت ایاب و ذهاب دانشجویی " نیز تهیه و تنظیم گردید که بر اساس آن نوع نظارت و مرجع ناظر نیز تعریف گردیده و با اجرایی شدن آن امید آن داریم مشکلات تاخیر و یا غیبت احتمالی در حد بسیار زیاد کاهش یابد .