طراحی سایت
به سایت امور دانشجویی خوش آمدید
اطلاعیه ها

جابه جایی دانشجویان بیش از هزار و چهارصد نیم راه توسط واحد ایاب و ذهاب دانشجویی در مهرماه

بیش از 1400 نیم راه سرویس جهت ایاب و ذهاب برای دانشجویان ساکن در خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی ته...

برنامه غذايي صبحانه دانشجويي در آبان ماه اعلام شد

برنامه غذايي صبحانه دانشجويي در آبان ماه اعلام شد

برنامه غذايي ناهار (1) و (2) دانشجويي در آبان ماه اعلام شد

برنامه ناهار (1) و (2) دانشجویی از 6 آبان ماه تا 3 آذر ماه 96 از سوی اداره تغذیه دانشجویان اعلام شد...
فعالیتها


 

 1. برنامه ریزی ، هماهنگی و پیگیری جهت اختصاص محلی مناسب و امن جهت ایستگاه سرویس های دانشجویی در پردیس پور سینا ( خیابان پورسینا ) .

 ازمهرماه سال 1389 با هماهنگی و پیگیری مکرر واحد ایاب و ذهاب و حمایت های جناب آقای دکتر اصفیاء ( مدیر امور دانشجویی دانشگاه ) و مساعدت حراست دانشگاه تهران و همکار حراست دانشگاه علوم پزشکی تهران موفق به اختصاص محلی در ضلع شمالی خیابان پورسینا بعنوان پارکینگ جهت سوار نمودن دانشجویان شدیم . ضمن آنکه با صرف کلی هزینه و زمان ، در بازسازی و مرمت آن محل اقدامات زیادی صورت گرفت .

قبل از این سرویسها از کنار خیابان پورسینا انجام می شد که روزانه از ساعت 12 ظهر الی 17 حدود 25 نیمراه سرویس از آنجا انجام میگرفت . که این موضوع خطرات و حواشی نامطلوبی برای دانشگاه و دانشجویان در پی داشت که خوشبختانه با اختصاص آن محل کلی از مشکلات حل گردید . حتی در داخل پارکینگ اطاقک متروکی وجود داشت که با بازسازی ، جهت دفتری برای نظارت سرویس مورد استفاده قرار دارد .

 

2. احداث ایستگاه هایی  در مجتمع خوابگاه های کوی .

با توجه به اینکه در اوایل بهار ؛ پائیز و زمستان بارندگی های زیادی رخ می دهد ، و بنا به اتفاق در زمان های بارندگی ترافیک مضاعف در سطح شهر تهران بوجود می آید که بعضاً شاهد تاخیر در زمان حرکت سرویسها بودیم ، دانشجویان عزیز باید در زیر بارش باران و یا برف منتظر آمدن سرویس می ماندند که این امر گاه باعث اعتراض آنها نیز می شد .

 در اوآیل سال 1390  پیشنهاد احداث 3 ایستگاه در مجتمع خوابگاه های کوی توسط واحد ایاب و ذهاب به مدیریت محترم امور دانشجویی داده شده که با استقبال و تائید ایشان نیز همراه بود و با هماهنگی های لازم با مدیریت امور خوابگاهها استارت این کار خورده شد و طی 2 ماه با هزینه ای حدود 100 میلیون ریال این کار انجام شد .

 

3. تهیه و نصب تابلوی LED   روان الکترونیک  در مجتمع خوابگاه های کوی .

در همان زمان احداث ایستگاهها در کوی هماهنگی، پیگیری سفارش و تهیه یک تابلو روان LED  داده شد و بلافاصله در کوی نصب گردید که با نصب این تابلو ضمن اعلام ساعت و تاریخ بصورت همیشگی اطلاعیه ها و برنامه ها و پیام های ضروری توسط این تابلو به نظر دانشجویان محترم می رسد .

 

4. تهیه و تنظیم آئین نامه ایاب و ذهاب دانشجویی .

در اواخر سال 1390 با توجه به مشکلات و عدم برنامه مدون جهت برقراری و یا لغو سرویس ، واحد ایاب  وذهاب اقدام به تهیه و تنظیم آئین نامه اجرایی ایاب و ذهاب دانشجویی نمود ،این آئین نامه با 2 ماده و 2 تبصره به تائید مدیریت محترم امور دانشجویی ، همچنین معاونت محترم دانشجویی فرهنگی دانشگاه رسید که بر اساس این آئین نامه اجرایی نحوه  و یا شرایط برقراری و  یا لغو سرویس درج شده و طبق آن عمل خواهد شد .

ضمناً پیرو تهیه و تنظیم این آئین نامه " نحوه کنترل ونظارت  بر کمییت و کیفیت ایاب و ذهاب دانشجویی " نیز تهیه و تنظیم گردید که بر اساس آن نوع نظارت و مرجع ناظر نیز تعریف گردیده و با اجرایی شدن آن امید آن داریم مشکلات تاخیر و یا غیبت احتمالی در حد بسیار زیاد کاهش یابد .