طراحی سایت
به سایت امور دانشجویی خوش آمدید
پیوندها
اطلاعیه ها

برنامه غذايي صبحانه دانشجويي در مهر ماه اعلام شد

برنامه صبحانه دانشجویی از 1 مهر ماه تا 5 آبان ماه 96 از سوی اداره تغذیه دانشجویان اعلام شد.

برنامه غذايي ناهار دانشجويي در مهر ماه اعلام شد

برنامه ناهار دانشجویی از 1 مهر ماه تا 5 آبان ماه 96 از سوی اداره تغذیه دانشجویان اعلام شد.

برنامه غذايي شام دانشجويي در مهر ماه اعلام شد

برنامه شام دانشجویی از 1 مهر ماه تا 5 آبان ماه 96 از سوی اداره تغذیه دانشجویان اعلام شد.
اداره کتابخانه های دانشجویی

                            

  اداره کتابخانه های دانشجویی


اداره کتابخانه های دانشجویی مدیریت امور دانشجویی شامل 8 کتابخانه مستقر در خوابگاههای کوی پسران ، کوی دختران ، بوستان قدس ، بوستان انقلاب ، گل بوستان متأهلین ، سمیه ، دمشق   و حافظیه  می باشد.
این واحد تحت نظر مدیریت امور دانشجویی مشغول به فعالیت می باشد و مسئولیت اداره کتابخانه های خوابگاههای دانشگاه را عهده دار است .
مجموعا در هر روز هر کتابخانه متناسب با میزان مراجعین ( جمعیت ساکن خوابگاه ) به مدت 5 الی 7 ساعت مشغول به خدمات رسانی به دانشجویان می باشد .
سالن مطالعه کتابخانه های دانشجویی 24 ساعت باز بوده و دانشجویان می توانند با رعایت قوانین و مقررات سالن مطالعه از امکانات موجود استفاده نمایند .
سالانه هر کتابخانه بیش از 20000 ساعت به دانشجویان خدمات رسانی مستقیم داشته و این عدد جدا از مدت زمانی است که این نیروها در موارد لزوم در بیرون از محیط کتابخانه ها و یا ساعات خارج از برنامه کاری کتابخانه مشغول به فعالیت بوده اند .
خریداری کتابهای مورد نیاز کتابخانه های دانشجویی برحسب تقاضای دانشجویان و پس از تکمیل فرمهای مربوطه توسط دانشجویان (در کلیه کتابخانه ها موجود می باشد) و همچنین باتوجه به نیاز جامعه کتابخوان تهیه می گردد .
در کتابخانه های دانشجویی ، کلیه کتابهای خریداری شده پس از ثبت و آماده سازی و ... در اختیار مراجعین قرار می گیرد .
دانشجویان می توانند با عضویت در کتابخانه های دانشجویی و رعایت آیین نامه کتابخانه از امکانات موجود استفاده نمایند .
بطور کلی این اداره با گردآوری ، سازماندهی ، ذخیره ، بازیابی و اشاعه اطلاعات کمک به پاسخگویی به نیازهای آموزشی و پژوهشی مراجعین نموده و با ارائه خدمات گوناگون کتابشناختی ، مرجع و اطلاع رسانی نقش اساسی در اجرای اهداف آموزشی ، پژوهشی دانشگاه را ایفا می کند .
با توجه به نقش ارزنده و فرهنگی کتابخانه که در واقع پایگاه موثری جهت اشاعه و گسترش فرهنگ و بالا بردن دانش از طریق امر تحقیق و پژوهش می باشد ، اداره کتابخانه های دانشجویی در راستای تحقق اهداف از پیش تعیین شده گامهای موثری برداشته و امید است بتواند با برنامه ریزی دقیق و مدون نتایج حاصله را حفظ و با حفظ دستاوردهای کنونی در راه رسیدن به اهداف متعالی قدم های بعدی را محکم تر بردارد .