X

چالش اصلاح سبک زندگی خانواده دانشگاه علوم پزشکی تهران

فراخوان شرکت در چالش اصلاح سبک زندگی خانواده دانشگاه علوم پزشکی تهران/تقدیر از سبک زندگی برتر
باهدف ارتقای سطح سلامت دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، چالش اصلاح سبک زندگی خانواده دانشگاه برگزار خواهد شد.
روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی: معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه با همکاری معاونت بهداشتی، معاونت توسعه مديريت و برنامه ريزي منابع، گروه پزشکی ورزشی و دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی، اقدام به پیگيري و پايش وضعیت سبک زندگی خانواده دانشگاه خواهند کرد.
در این چالش که از تاریخ یکم دیماه تا ۲۵ اسفند سال جاری برگزاری خواهد شد، اصلاح سبک زندگی دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با هدف کاهش عوارض ناشی از چاقی و کم تحرکی پایه گذاری خواهد شد.
همچنین، در این چالش به بررسی عوامل تاثیرگذار بر ارتقای سبک زندگی از جمله فعالیت فیزیکی و تغذیه پرداخته می شود.
براین اساس، معاینات و آزمایش های این چالش شامل: ارزیابی اولیه، آموزش های آنلاین تغذیه و روانشناسی ورزشی و ویزیت آنلاین توسط پزشكان و متخصصان پزشکی ورزشی، تغذیه و روانشناسی، بررسي سبك زندگي (تغذيه، فعاليت فيزيكي، سلامت رواني) و ارزیابی نهایی خواهد بود.
توضیح اینکه، تمامي نتايج با تفسير و تحليل پزشك بررسی شده و در ارزیابی نهایی، از افراد دارای سبک زندگی برتر قدردانی بعمل خواهد آمد.
علاقمندان می توانند تا تاریخ ۲۶ آذر ماه 99 از طریق لینک vsca.tums.ac.ir/lifestyle اقدام به ثبت نام کنند و در صورت استقبال از این چالش، در فصل های بعد نیز برگزار خواهد شد.

Loading