طراحی سایت
مرکز بهداشت و درمان دانشجویان
اخبار
برگزاری طرح سنجش سلامت دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تهران برای بیش از هشتصد نفر از دانشجویان
برگزاری طرح سنجش سلامت دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تهران برای بیش از هشتصد نفر از دانشجویان (1395/09/06)
طرح سنجش سلامت دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تهران برای 877 نفر از دانشجویان جدید الورود سال تحصیلی 96- 95 از اول تا سی ام آبان ماه در خانه فرهنگ مجتمع کوی علوم پزشکی تهران انجام شد.

روابط عمومی معاونت دانشجویی: طرح سنجش سلامت دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تهران برای 877 نفر از دانشجویان جدید الورود سال تحصیلی 96- 95 از اول تا سی ام آبان ماه در خانه فرهنگ مجتمع کوی علوم پزشکی تهران انجام شد.
بر اساس این گزارش، هدف از اجراي اين طرح ارتقاء سطح سلامت دانشجويان و نياز سنجي و برنامه ريزي آتي جهت رفع نيازهاي بهداشتي و درماني دانشجويان است و امسال  اين طرح براي دانشجويان به صورت کاملا الکترونیک (از ثبت نام تا انجام تمامی مراحل طرح) انجام شد و اگر دانشجویان بخواهند از درمان رايگان بيمارستان‌ها و يا تخفيف مرکز دندانپزشکي استفاده کنند، حتماً بايد پرونده الکترونیک سلامت در سامانه پرساد داشته باشد.
در همین راستا، اقدامات مختلفی همچون نصب اطلاعیه و پلاکارد در دانشکده ها و خوابگاه ها و سایت معاونت دانشجویی جهت اطلاع رسانی به دانشجویان انجام و همچنين براي يادآوري و تاكيد بر زمان ثبت نام و شركت در طرح، این مركز مبادرت به ارسال پيامک براي تمامي دانشجويان کرد.
توضیح اینکه، نتایج و بررسی های به دست آمده از معاينات باليني و آزمايشات پاراكلينيكي از طریق پیامک باطلاع دانشجویان خواهد رسید و دانشجویان می‌توانند از طریق سامانه پرساد نتایج مذکور را مشاهده کنند.The comment feature is locked by administrator.
Sort by: