طراحی سایت
مرکز بهداشت و درمان دانشجویان
اخبار
اجرای طرح سنجش سلامت ویژه دانشجویان جدیدالورود
اجرای طرح سنجش سلامت ویژه دانشجویان جدیدالورود (1395/08/08)
طرح سنجش سلامت دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 96 - 95 از روز شنبه اول آبان ماه در خانه فرهنگ امام خمینی(ره) کوی علوم پزشکی تهران اجرا می شود و شرکت در این طرح برای کلیه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تهران الزامی است.

روابط عمومی معاونت دانشجویی: طرح سنجش سلامت دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 96 - 95 از روز شنبه اول آبان ماه در خانه فرهنگ امام خمینی(ره) کوی علوم پزشکی تهران اجرا می شود و شرکت در این طرح برای کلیه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تهران الزامی است.
بر اساس این گزارش، دانشجويان بايستي در روز تعيين شده با برگه نوبت و کارت دانشجویی خود به خانه فرهنگ مراجعه و این طرح همه روزه بجز روزهاي پنج شنبه و تعطيل برگزار خواهد شد و دانشجویان تا بیستم آبان ماه فرصت دارند تا از طریق سامانه پرساد ثبت نام و نوبت دریافت کنند
این گزارش می افزاید، طرح سنجش سلامت به منظور بیماریابی و کشف نیازهای درمانی طبق سال های گذشته برای تمامی دانشجویان جدیدالورود انجام می شود و دانشجویان تحت معاینه پزشکی، دندانپزشکی، کنترل علائم حیاتی، تعیین حدت بینایی، سنجش قد و وزن، آزمایشات خون و ادرار، واکسیناسیون، مشاوره روانی و ... قرار می گیرند.
توضیح اینکه، طرح سنجش تا 30 آبان 95 ادامه خواهد داشت و نتایج معاینه به صورت محرمانه به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.The comment feature is locked by administrator.
Sort by: