طراحی سایت
مرکز بهداشت و درمان دانشجویان
اخبار
با حضور رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشجویان؛ نخستین همایش مسابقه کاهش وزن برگزار شد
با حضور رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشجویان؛ نخستین همایش مسابقه کاهش وزن برگزار شد (1395/05/06)
نخستین همایش مسابقه کاهش وزن بوسیله مرکز بهداشت و درمان دانشجویان و با همکاری دانشکده تغذیه ظهر دوشنبه 4 مرداد 95 در تالار اجتماعات دانشکده بهداشت با استقبال گسترده کارکنان دانشگاه برگزار شد.

روابط عمومی معاونت دانشجویی: نخستین همایش مسابقه کاهش وزن بوسیله مرکز بهداشت و درمان دانشجویان و با همکاری دانشکده تغذیه ظهر دوشنبه 4 مرداد 95 در تالار اجتماعات دانشکده بهداشت با استقبال گسترده کارکنان دانشگاه برگزار شد.
ابتدا د
کتر هاشمی رییس مرکز بهداشت دانشجویان دانشگاه، هدف از برگزاری این همایش را انجام کاهش وزن به‌ صورت اصولی و علمی عنوان کرد و گفت: این مسابقه بدین معنی نیست که هر کس بیشتر وزن کم کند برنده است بلکه هدف، کاهش وزن به‌صورت اصولی و علمی است تا افراد در حین کم کردن وزن از این فرآیند لذت ببرند.
وی تصریح کرد: افرادی که به‌طور غیراصولی اقدام به کاهش وزن می‌کنند به‌شدت دچار بیماری‌های سخت و حتی صعب‌العلاج می‌شوند. این مرکز قصد دارد فرآیند کاهش وزن را به‌طور علمی و استاندارد در بین کارکنان گسترش دهد.
دکتر هاشمی افزود: به دلیل افزایش وزن و اقدام غیراصولی برای کاهش آن در بین کارکنان دانشگاه مسئله سلامت از بعد کاهش وزن را موردتوجه قراردادیم که در همان ابتدای ثبت‌نام با استقبال خوبی روبرو شدیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در ابتدای اطلاع‌رسانی برای مسابقه، 200 نفر ثبت‌نام کردند که برای مرحله نخست تعداد به حدنصاب رسید ولی این مسابقه در سطح کلی دانشگاه ادامه خواهد داشت.
در ادامه دکتر حامد پور آرام عضو هیات علمی دانشکده علوم تغذیه و رژیم‌شناسی دانشگاه در مورد هرم‌های غذایی و کاربرد آن‌ها سخنرانی کرد و پس از ایشان دکتر احمد اسماعیل زاده متخصص تغذیه و رژیم درمانی، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و جزو دانشنمندان یک درصد برتر دنیا درباره برنامه غذایی و تغذیه سالم سخنرانی کرد.

در پایان جلسه دکتر پورآرام و دکتر اسماعیل زاده به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.The comment feature is locked by administrator.
Sort by: