طراحی سایت
به سایت معاونت دانشجویی دانشگاه خوش آمدید *** حضرت امام جعفر صادق (ع) فرمودند: «در جبهه‌هاي نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائيد كه شرف و افتخار را بعد از خود براي فرزندانتان به يادگار خواهيد گذاشت.»

اطلاعیه ها

دومین جلسه شورای اسکان دانشجویان متاهل در سال 96 برگزار شد

جلسه شورای سیاست گذاری خوابگاه متاهلین با حضور دکتر غفارزاده مدیر امور خوابگاهها، معاون اسکان و کار...

دکتر حلب چی تشکیل و تقویت کانون های دانشجویی در سطح دانشگاه موجب پویایی و نشاط در دانشگاه است

دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه با اعضای کمیته دانشجویی دانشکده فناوری های نوین پزشکی در روز سه ...

برنامه غذايي افطاری دانشجويي در خرداد ماه اعلام شد

برنامه افطاری دانشجویی از 6 خرداد ماه تا 6 تیر ماه 96 از سوی اداره تغذیه دانشجویان اعلام شد.
دکتر حلب چی تشکیل و تقویت کانون های دانشجویی در سطح دانشگاه موجب پویایی و نشاط در دانشگاه است
دومین جلسه شورای اسکان دانشجویان متاهل در سال 96 برگزار شد
در آخرین روز اردیبهشت ماه دفتر مطالعات فرهنگی ویژه دانشجویان فعال فرهنگی افتتاح شد
تمدید مهلت ثبت نام دانشجویان خوابگاهی در سامانه اسکان مدیریت امور خوابگاه ها
برگزاری جلسه بررسی راهکارهای همکاری دوجانبه دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران در حوزه دانشجویی
چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا: جلسه کمیته اجرایی جشنواره با حضور اعضاء برگزار شد
  • روابط عمومی معاونت دانشجویی: در این نشست دکتر حلب­ چی معاون دانشجویی دانشگاه، دکتر خسروانی معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، دکتر احمدی معاون مالی و اداری این دانشکده و اعضای کمیته دانشجویی حضور داشتند. در آغاز دکتر خسروانی ضمن خیر مقدم، هدف از این ملاقات را معرفی دانشجویان فعال و نخبه کمیته دانشجویی دانشکده فناوری های نوین پزشکی به معاون دانشجویی دانشگاه و بیان طرح ها و برنامه های این کمیته در سال جاری اعلام کرد و سپس اعضا و مسئولین زیر گروه های ورزش و نشاط، مسابقات، کرسی های آزاداندیشی، امور خیریه و نیکوکاری و ... به بیان عملکردها و درخواست های خود پرداختند. دکتر احمدی، معاون مالی و اداری در خصوص کار دانشجویی مطالبی را مطرح کرد، در خاتمه دکتر حلب چی ضمن تبریک سوم خرداد حماسه آزادسازی خرمشهر به پرسش های دانشجویان پاسخ داد. ایشان تشکیل کانون های دانشجویی را موجب همگرایی و بهره وری بیشتر دانشجویان از توانمندی ها و فعالیت های دانشجویی دانست و اشاره کرد نباید بسیاری از این فعالیت ها در سطح دانشکده ها خلاصه شود و با تشکیل کانون ها، سایر دانشکده ها هم بتوانند از برنامه هایی که توسط دانشجویان اجرا می­ شود در سطح دانشگاه استفاده کنند. ایشان توصیه کرد می بایست فعالیت ها را با تقویت انگیزش های درونی طوری اداره کنیم که کمتر نیازمند انگیزش های خارجی باشد. وی خاطرنشان کرد با طرح هایی که در دست اقدام است امیدواریم بتوانیم دانشجویان سایر دانشکده ها را نیز که در حوزه های علمی و پژوهشی قوی هستند را در حوزه های فرهنگی جذب کنیم. در خاتمه ایشان از توانایی در تشکیل کمیته دانشجویی در دانشکده فناوری های نوین پزشکی از زحمات دکتر خسروانی تشکر کرد.
  • روابط عمومی معاونت دانشجویی: با توجه به تخلیه و تسویه ی تعدادی از دانشجویان ساکن قبلی، در این جلسه اقدام به بررسی وضعیت و امتیازات متقاضیان دیگر در خوابگاه متاهلین پرداخته و بر اساس مصوبه این جلسه تعداد 16 نفر به عنوان نفرات اصلی و 4 نفر به عنوان نفرات رزرو انتخاب شدند. توضیح اینکه، نفرات اصلی فرصت دارند تا 20 خردادماه مدارک لازم را به واحد اسکان متاهلین مدیریت امور خوابگاه ها تحویل و از خوابگاه در نظر گرفته شده استفاده کنند و در صورت عدم مراجعه و تحویل مدارک تا زمان مقرر، به منزله انصراف ایشان تلقی و نفرات رزرو جایگزین آنها خواهند شد.
  • روابط عمومی معاونت دانشجویی: در این مراسم که دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه، دکتر صادقی مشاور معاونت دانشجویی، دکتر نوروزی مدیر هنری و فوق برنامه و دبیران کانون های دانشجویی حضور داشتند، این دفتر با هدف حمایت از قعالیت های دانشجویی در حوزه کانون ها و نشریات به عنوان مرکزی برای گفتمان و تعاملات فرهنگی افتتاح شد. بر اساس این گزارش، پس از مراسم افتتاحیه، نشست صمیمی مسئولین فرهنگی دانشگاه با فعالان فرهنگی و دبیران کانون های دانشجویی در این دفتر برگزار و دکتر حلب چی ابراز امیدواری کرد تا در سایه همکاری، کانون ها و نشریات دانشجویی به روزهای اوج دانشگاه و رونق فعالیت های فرهنگی در گذشته باز گردد و همچنین تأکید کرد که حرکتی که از سوی دانشجو آغاز شود، ماندگاری بیشتری دارد. وی گفت: دانشجوی علوم پزشکی تهران باید در همه حوزه ها بدرخشد و ما تمام تلاش خود را برای تحقیق این هدف در حوزه های دانشجویی و فرهنگی خواهیم کرد.
  • روابط عمومی معاونت دانشجویی: دانشجویان متقاضی می توانند تا روز یکشنبه هفتم خردادماه 1396 به سامانه اسکان http://eskan.tums.ac.ir مراجعه و نسبت به ارسال تقاضانامه اقدام کنند. بدیهی است این فرصت تمدید نخواهد شد و در صورت عدم مراجعه دانشجو به منزله انصراف ازخوابگاه تلقی و مطابق آیین نامه اسکان و مقررات عمومی – انضباطی خوابگاه های دانشجویی مصوب وزارت متبوع، حداقل یک نیم سال نمی توانند از خوابگاه استفاده نمایند.
  • روابط عمومی معاونت دانشجویی: با حضور معاونان و مدیران دو دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران در حوزه دانشجویی، راهکارهای همکاری دوجانبه مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت. بر اساس این گزارش، در روز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه از ساعت 12 جلسه مشترکی با حضور دکتر فرزین حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه و دکتر به نژاد معاون دانشجویی دانشگاه تهران و کلیه مدیران دانشجویی، خوابگاه ها، تربیت بدنی، مشاوره، فرهنگی و بهداشت و درمان برگزار شد و پیش نویس تفاهم نامه ای در خصوص همکاری های 2 جانبه در حوزه دانشجویی تهیه تا بامضای معاونان دانشجویی دانشگاه ها برسد. این گزارش می افزاید، در این جلسه پیشنهاد همکاری های زیادی از سوی دو دانشگاه اعلام و برای بررسی بیشتر، مقرر شد کارگروه های تخصصی و کارشناسی توسط مدیران دو دانشگاه برگزار و در خصوص مسائل مشترک موارد بررسی شوند و نتایج آن در جلسات بعدی اعلام شود. توضیح اینکه، مشارکت در اجرای برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» یکی از طرح های مورد توافق دو طرف است که پس از نهایی شدن در هیئت رئیسه ی دانشگاه، اجرایی خواهد شد.
  • روابط عمومی معاونت دانشجویی: جلسه کارگروه کمیته اجرایی چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا در روز شنبه 30 اردیبهشت ماه 96 از ساعت 11 صبح با حضور دکتر فرزین حلب چی برگزار شد. بر اساس گزارش فوق، در این جلسه ابتدا دکتر نوروزی دبیر علمی و اجرایی جشنواره گزارش مختصری از آخرین جلسه هیئت داوران که با حضور ریاست دانشگاه تشکیل شد، ارائه داد و افزود: امسال به دنبال افزایش و مشارکت حداکثری دانشجویان در چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا هستیم و امیدواریم دانشجویان با مطالعه کامل آیین نامه جشنواره، نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک در بازه زمانی تعیین شده اقدام کنند. دکتر حلب چی معاون دانشجویی نیز از راه هایی جدید اطلاع رسانی به دانشجویان خبر داد و افزود: می بایست علاوه بر اینکه اهداف و وظایف تمامی کمیته ها و بخش ها مجدد بازنگری می شود و نقاط ضعف و قوت آنها مورد تحلیل قرار می گیرد، برای جلب مشارکت بیشتر دانشجویان نیز از روش های جدید اطلاع رسانی بهره برداری کنیم. ایشان جشنواره دانشجویی ابن سینا را بهترین فرصت برای معرفی و شناسایی استعدادهای دانشگاه در حوزه دانشجویی دانست و گفت: در جلسات هیئت داوران مرکزی، بحث و تبادل نظرهای بسیاری در این خصوص شد و سعی خواهیم کرد از ابتدای شهریور ماه که دانشجویان می توانند با مراجعه به سامانه جشنواره نسبت به ثبت نام اقدام کنند، دانشجویان دانشگاه را ترغیب کنیم که در این جشنواره دانشگاهی که در سال های گذشته به نحو مطلوبی برگزار شده است، مشارکت کنند تا دانشجویان بتوانند در یک رقابت جذاب و پویا در سال جاری نیز شعار جشنواره: نشاط، تعالی و آرمانگرایی را تحقق ببخشند. توضیح اینکه چهارمین، جشنواره دانشجویی ابن سینا در روز سه شنبه 14 آذرماه 96 در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد و دانشجویان علاقمند می توانند جهت دریافت آیین نامه و اطلاع از نحوه برگزاری به وب سایت جشنواره به آدرس http://avicennastu.tums.ac.ir مراجعه کنند.
سایر اخبار
iconبا حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه؛ مراسم تقدیر و تجلیل از قهرمانان ورزش دانشجویی دانشگاه برگزار شد (1396/03/03)
iconدومین جلسه شورای اسکان دانشجویان متاهل در سال 96 برگزار شد (1396/03/03)
iconبرنامه غذايي سحری دانشجويي در خرداد ماه اعلام شد (1396/03/03)
iconاعلام برنامه زمان‌بندی مجموعه استخر و سونای دانشگاه طي ماه مبارك رمضان (1396/03/03)
iconدکتر حلب چی تشکیل و تقویت کانون های دانشجویی در سطح دانشگاه موجب پویایی و نشاط در دانشگاه است (1396/03/03)
iconبرگزاری مراسم تقدیر از قهرمانان ورزشی دانشگاه با حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه (1396/03/01)
iconاعلام برنامه کامل مسابقات سراسری فوتسال «جام لیله القدر» در طول ماه مبارك رمضان (1396/03/03)
iconبرنامه غذايي افطاری دانشجويي در خرداد ماه اعلام شد (1396/03/03)
iconدر آخرین روز اردیبهشت ماه دفتر مطالعات فرهنگی ویژه دانشجویان فعال فرهنگی افتتاح شد (1396/03/01)
سایر اخبار