طراحی سایت
اطلاعیه ها

کانون دانشجویی فرهنگی مذهبی طبیب دوار برگزار می کند؛ دوره فشرده ی تدبر در قرآن کریم ویژه دانشجویان پسر

کانون دانشجویی فرهنگی مذهبی طبیب دوار دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره فشرده تدبر در قرآن کریم را ویژه...

برگزاری حلقه کتاب خوانی به همراه نقد و بررسی در دانشگاه

کانون دانشجویی ادبی الفبای عشق دانشگاه علوم پزشکی تهران، حلقه کتاب خوانی ویژه دانشجویان دانشگاه را...

مجمع عمومی سالانه کانون دانشجویی نیکوکاری کیش مهر برگزار می شود

کانون دانشجویی نیکوکاری کیش مهر در نظر دارم مجمع عمومی سالانه خود را در سال 1396، با حضور دکتر سید...
نمایش خبر
برگزاری نشست صمیمی دبیران کانون های دانشجویی با حضور اعضای ناظر بر کانون ها
برگزاری نشست صمیمی دبیران کانون های دانشجویی با حضور اعضای ناظر بر کانون ها (1395/11/13)
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، نشست دبیران کانون های دانشجویی در روز سه شنبه 12 بهمن ماه 95، از ساعت 13:30 تا 15:30 با حضور اعضای ناظر بر کانون ها در سالن شورای معاونت دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

روابط عمومی معاونت دانشجویی: همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، نشست دبیران کانون های دانشجویی در روز سه شنبه 12 بهمن ماه 95، از ساعت 13:30 تا 15:30 با حضور اعضای ناظر بر کانون ها در سالن شورای معاونت دانشجویی دانشگاه برگزار شد.
این جلسه در حالی برگزار شد که کمتر از 2 ماه از پذیرش مسئولیت معاون جدید دانشجویی دانشگاه، دکتر فرزین حلب چی می گذرد و
در ابتدای جلسه سلطانپور کارشناس مسئول کانون های دانشجویی، گزارشی از تعداد عملکرد کانون های فرهنگی دانشگاه ارائه داد و سپس انتخابات دبیران کانون های دانشجویی در حضور اعضای ناظر برگزار شد.
دکتر حلب چی در این نشست صمیمی اظهار امیدواری کرد که با فعالیت کانون های دانشجویی، نشاط و امید بیشتری در میان فعالان فرهنگی و دانشجویان دیده شود. ایشان در بخش دیگری به دانشجویان فعال در حوزه فعالیت های فرهنگی دانشجویی توصیه کرد که طوری برنامه ریزی کنید که کانون های دانشجویی، پس از فارغ التحصیلی دبیران آن تعطیل نشود و این فعالیت و زحماتی که می کشید به دانشجویان ورودی جدید سپرده شود.

در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین غفاری معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: پویاترین کارها باید توسط کانون های دانشجویی انجام شود و امیدوارم آموزش در کانون ها انجام شود، افراد تعلیم ببینند تا تشویق شوند و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان ادامه یابد.

دکتر نوروزی مدیر امور هنری و فوق برنامه نیز، تأکید بسیاری بر کار گروهی، فعالیت فرهنگی همراه با مسائل آموزشی، نوآوری در فعالیت های خیریه و وجود برنامه راهبردی و استراتژیک در داخل کانون ها توسط خود دانشجویان داشت.

براساس این گزارش، دبیران کانون های دانشجویی حاظر در جلسه ضمن قدردانی از برگزاری این نشست پس از معرفی به بیان انتظارات، مشکلات و عملکرد کانون تحت نظارت خود، به اعضای گروه جدید ناظر بر کانون های دانشجویی پرداختند.

توضیح اینکه، پس از معرفی فعالیت های کانون ها، دکتر حلب چی در پاسخ به برخی از پرسش ها و ابهامات دانشجویان گفت:
مواردی که به عنوان تهدید توسط شما عزیزان مطرح شد، به نظر من و در واقع فرصتی است پیش روی شما و مشکلات هر چه قدر بزرگ باشد، دانشجویان فعال را نیز انسان های بزرگ و توانمندتر خواهد کرد. اگر کانون های دانشجویی نیاز به برنامه آموزشی داشته باشد، برنامه هایی از قبیل: حل مسئله، اصول مذاکره و ... تمام تلاش خود را برای محقق شدن آن انجام خواهیم داد. اما باید بدانید که دانشگاه در حال حاضر با محدودیت های مالی مواجه است و انتظار حمایت مالی زیادی از معاونت دانشجویی نداشته باشید ولی می توانید با درایت و مدیریت از حمایت مجموعه های بیرون دانشگاه استفاده کنید.
در انتهای جلسه، آرای انتخابات دانشجویان جمع آوری شد و پس از بررسی الهه جعفری دانشجوی دانشکده پیراپزشکی به عنوان نماینده دبیران کانون های دانشجویی انتخاب شد.The comment feature is locked by administrator.
Sort by: