طراحی سایت
به سایت معاونت دانشجویی دانشگاه خوش آمدید *** حضرت امام جعفر صادق (ع) فرمودند: «در جبهه‌هاي نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائيد كه شرف و افتخار را بعد از خود براي فرزندانتان به يادگار خواهيد گذاشت.»
اطلاعیه ها

دومین جلسه شورای اسکان دانشجویان متاهل در سال 96 برگزار شد

جلسه شورای سیاست گذاری خوابگاه متاهلین با حضور دکتر غفارزاده مدیر امور خوابگاهها، معاون اسکان و کار...

دکتر حلب چی تشکیل و تقویت کانون های دانشجویی در سطح دانشگاه موجب پویایی و نشاط در دانشگاه است

دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه با اعضای کمیته دانشجویی دانشکده فناوری های نوین پزشکی در روز سه ...

برنامه غذايي افطاری دانشجويي در خرداد ماه اعلام شد

برنامه افطاری دانشجویی از 6 خرداد ماه تا 6 تیر ماه 96 از سوی اداره تغذیه دانشجویان اعلام شد.
رییس مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان از افتتاح طرح همتایاران سلامت و روان دانشجویان خبر داد
رییس مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان از افتتاح طرح همتایاران سلامت و روان دانشجویان خبر داد (1395/10/04)
دکتر رحیمی نژاد رییس مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان در ارتباط با طرح همتایاران سلامت و روان دانشجویی که از ساعت 30/8 روز چهارشنبه 1 دی ماه با حضور دکتر فرزین حلب چی معاون دانشجویی و دانشجویان داوطلب شرکت کننده افتتاح شد، گفت: یکی از پروژه ها و آرزوهای بزرگی که من و همکارانم در مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان داشتیم، امروز اجرایی شد و از این بابت بسیار خوشحالیم.

روابط عمومی معاونت دانشجویی: دکتر رحیمی نژاد رییس مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان در ارتباط با طرح همتایاران سلامت و روان دانشجویی که از ساعت 30/8 روز چهارشنبه 1 دی ماه با حضور دکتر فرزین حلب چی معاون دانشجویی و دانشجویان داوطلب شرکت کننده افتتاح شد، گفت: یکی از پروژه ها و آرزوهای بزرگی که من و همکارانم در مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان داشتیم، امروز اجرایی شد و از این بابت بسیار خوشحالیم.
ایشان افزود: همکاران مرکز در جلسات توجیهی، اهداف و برنامه های این طرح را برای شما دانشجویان عزیز گفته اند و به شما بخاطر حس نوع دوستی و مسئولیت پذیری تبریک عرض می کنم و امیدوارم با درایت، آموزش هایی که در این کارگاه و جلسات بعدی فرا خواهید گرفت، هم در سلامت روان خودتان و دانشجویانی که بعدها به کمک آنها خواهید رفت، موثر باشد و این حس نوع دوستی شما برای شرکت در طرح همتایاران سلامت و روان دانشجویان جای تقدیر دارد.
رییس مرکز مشاوره ادامه داد: هدف ما در این طرح ارایه خدمات تخصصی نیست. شما به عنوان همتایار انتخاب شده اید و می بایست در این کارگاه و جلسات آینده، اطلاعات، علم و مهارت های مورد نیاز را کسب کنید و این مهارت های ارتباطی را با دوستان و همکلاسی های خود باشتراک بگذارید. و همچنین به موقع گفت و گوی موثر، یاری بخش و اثرگذار را به کسانی که نیازمند ارایه خدمات مشاوره هستند، به کار ببرید.
عضو هیات علمی دانشگاه، اصل رازداری را به عنوان مهمترین اصل در ارایه خدمات تخصصی مشاوره دانست و افزود: شما با شناسایی نکات آسیب زا و با رعایت اصل رازداری می توانید به موقع توسط تیم تخصصی مرکز، دانشجویان را شناسایی و معرفی کنید که این مهم می تواند در آشنایی دانشجویان با مباحث سلامت روان موثر باشد.
ایشان ضمن تشکر از دانشجویان شرکت کننده در طرح، برایشان آرزوی موفقیت در زندگی، تحصیل و کلیه مراحل کرد و آن را مرهون سلامت و روان دانست.ارسال دیدگاه جدید