دات نت نیوک
به سایت معاونت دانشجویی دانشگاه خوش آمدید *** حضرت رسول اکرم(ص) فرمودند: «سه چیز نشانه ایمان است: دستگیری با وجود تنگدستی، از حق خود به نفع دیگری گذشتن، به دانشجو علم آموختن.»
اطلاعیه ها

آغاز ثبت نام بیست و چهارمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی و سومین دوره کتاب سال دانشجویان فارسی نویس

فرآیند ثبت نام بیست و چهارمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی و سومین دوره کتاب سال دانشجویان فارسی ن...

راهنمای دریافت یارانه بن کارت خرید کتاب سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

با اعلام معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص مشارکت بن خرید کتاب، به اطلاع متقاضی...

حضور پرشور و نشاط دانشجویان ایرانی و بین المللی دانشگاه در همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت هفته سلامت

در نخستین روز هفته سلامت که به تحرک بدنی، تفریحات سالم و فعالیت گروهی نام گرفته، مراسم پياده روی خا...
انتصاب دکتر مصطفی محقق به‌عنوان مشاور رییس دانشگاه در حوزه دانشجویی فرهنگی
انتصاب دکتر مصطفی محقق به‌عنوان مشاور رییس دانشگاه در حوزه دانشجویی فرهنگی (1395/09/21)
دکتر علی جعفریان، رییس دانشگاه در ابلاغی دکتر مصطفی محقق، رییس بیمارستان یاس را به‌عنوان مشاور خود در حوزه دانشجویی فرهنگی منصوب کرد .

دکتر علی جعفریان، رییس دانشگاه در ابلاغی دکتر مصطفی محقق، رییس بیمارستان یاس را به‌عنوان مشاور خود در حوزه دانشجویی فرهنگی منصوب کرد.

 

متن این ابلاغ به شرح زیر است:

جناب آقاي دکتر مصطفي محقق
رئيس محترم بيمارستان ياس

با سلام و احترام
 
مشاركت دلسوزانه و متعهدانه دانشگاهيان در امور اجرايي دانشگاه يكي از دلايل اصلي موفقيت در مسير اهداف سازماني در اين مجموعه ارزشمند است.
 
خدمات ارزنده و تلاش‌هاي بي‌وقفه شما در طول بيش از يك دهه خدمت در مسئوليت معاونت دانشجويي فرهنگي دانشگاه منشاء برکات فراوان بوده است که از آن جمله مي‌توان به گسترش فضاهاي ورزشي در سطح دانشگاه، بهبود شرايط رفاهي دانشجويان بخصوص در خوابگاه‌ها، حمايت از فعاليت‌هاي قانوني تشکل‌هاي دانشجويي و راه‌اندازي و برگزاري موفق سه دوره پياپي جشنواره دانشجويي ابن‌سينا به‌عنوان يک گام مهم در ايجاد فضاي شاداب و فعال دانشجويي اشاره نمود.
 
اكنون كه مسئوليت رياست بيمارستان ياس را به عهده گرفته‌ايد، ضمن تشكر از تلاش‌هاي ارزنده شما در دوران تصدي معاونت دانشجويي فرهنگي دانشگاه نظر به سوابق و تجربيات ارزشمند قبلي، جنابعالي را به‌عنوان مشاور رئيس دانشگاه در حوزه دانشجويي فرهنگي منصوب مي‌نمايم.
 
انتظار مي‌رود ضمن حضور در جلسات هیئت‌رئیسه و شوراي دانشگاه با استفاده از تجربيات گذشته و همفكري با مديران محترم دانشگاه در حوزه‌هاي مرتبط، در پردازش ايده‌ها و ارائه راهكارهاي اجرايي مشاركت فرمائيد.
 
اميدوارم با استعانت از درگاه باري‌تعالي و عنايات حضرت ولي‌عصر عليه‌السلام در انجام امور محوله چنانچه مورد رضاي اوست، موفق باشيد.
دكتر علي جعفريان
رئيس دانشگاهارسال دیدگاه جدید