دات نت نیوک
به سایت معاونت دانشجویی دانشگاه خوش آمدید *** حضرت فاطمه(س) فرمودند: «هر که عبادت خالصش را به سوی خدا بالا فرستد, خداوند متعال برترین بهره و سودش رابه سوی او پایین فرستد.»
اطلاعیه ها

بیست و سومین اردوی راهیان نور دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود

بیست و سومین اردوی راهیان نور (بازدید از مناطق جنگی دوران دفاع مقدس) توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علو...

کارشناس مسوؤل نشریات دانشجویی از حضور نشریات دانشگاه در جشنواره تیتر 10 خبر داد

در حال حاضر تعداد 10 نشریه دانشجویی دارای مجوز در زمینه های ادبی، هنری، اقتصادی، علمی، سیاسی، اجتماع...

دوره 3 روزه آموزشی اطفاء حریق و کار با دستگاههای خاموش کننده آتش برگزار شد

پس از برگزاری اولین جلسه از دوره 3 روزه آموزش اطفاء حریق و کار با دستگاه های خاموش کننده آتش در هفت...
انتصاب دکتر مصطفی محقق به‌عنوان مشاور رییس دانشگاه در حوزه دانشجویی فرهنگی
انتصاب دکتر مصطفی محقق به‌عنوان مشاور رییس دانشگاه در حوزه دانشجویی فرهنگی (1395/09/21)
دکتر علی جعفریان، رییس دانشگاه در ابلاغی دکتر مصطفی محقق، رییس بیمارستان یاس را به‌عنوان مشاور خود در حوزه دانشجویی فرهنگی منصوب کرد .

دکتر علی جعفریان، رییس دانشگاه در ابلاغی دکتر مصطفی محقق، رییس بیمارستان یاس را به‌عنوان مشاور خود در حوزه دانشجویی فرهنگی منصوب کرد.

 

متن این ابلاغ به شرح زیر است:

جناب آقاي دکتر مصطفي محقق
رئيس محترم بيمارستان ياس

با سلام و احترام
 
مشاركت دلسوزانه و متعهدانه دانشگاهيان در امور اجرايي دانشگاه يكي از دلايل اصلي موفقيت در مسير اهداف سازماني در اين مجموعه ارزشمند است.
 
خدمات ارزنده و تلاش‌هاي بي‌وقفه شما در طول بيش از يك دهه خدمت در مسئوليت معاونت دانشجويي فرهنگي دانشگاه منشاء برکات فراوان بوده است که از آن جمله مي‌توان به گسترش فضاهاي ورزشي در سطح دانشگاه، بهبود شرايط رفاهي دانشجويان بخصوص در خوابگاه‌ها، حمايت از فعاليت‌هاي قانوني تشکل‌هاي دانشجويي و راه‌اندازي و برگزاري موفق سه دوره پياپي جشنواره دانشجويي ابن‌سينا به‌عنوان يک گام مهم در ايجاد فضاي شاداب و فعال دانشجويي اشاره نمود.
 
اكنون كه مسئوليت رياست بيمارستان ياس را به عهده گرفته‌ايد، ضمن تشكر از تلاش‌هاي ارزنده شما در دوران تصدي معاونت دانشجويي فرهنگي دانشگاه نظر به سوابق و تجربيات ارزشمند قبلي، جنابعالي را به‌عنوان مشاور رئيس دانشگاه در حوزه دانشجويي فرهنگي منصوب مي‌نمايم.
 
انتظار مي‌رود ضمن حضور در جلسات هیئت‌رئیسه و شوراي دانشگاه با استفاده از تجربيات گذشته و همفكري با مديران محترم دانشگاه در حوزه‌هاي مرتبط، در پردازش ايده‌ها و ارائه راهكارهاي اجرايي مشاركت فرمائيد.
 
اميدوارم با استعانت از درگاه باري‌تعالي و عنايات حضرت ولي‌عصر عليه‌السلام در انجام امور محوله چنانچه مورد رضاي اوست، موفق باشيد.
دكتر علي جعفريان
رئيس دانشگاهارسال دیدگاه جدید